26/05/2024
Artykuły sponsorowane Nowości

Odchudzanie poprzez wymrażanie tkanki tłuszczowej

Odliczanie „schudnę do wakacji” oficjalnie zakończone! Czas na rozpoczęcie odliczania „schudnę do Sylwestra” 😉 A gdyby tym razem pomóc sobie i do zdrowego odżywiania oraz ćwiczeń dołączyć zabiegi, które byłyby naszym dodatkowym sprzymierzeńcem w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej?

Bezinwazyjna pomoc w walce o wymarzoną sylwetkę w Derma Clinica

Jeśli chcecie, aby efekty były jeszcze lepsze i widoczne gołym okiem po krótszym okresie warto zainteresować się zabiegiem, który oferuje Derma Clinica – kriolipolizą.

Brzmi strasznie? Bez paniki! Kriolipoliza to innowacyjna technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej zatwierdzona przez FDA, czyli Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych. Polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej w celu spowodowania jej trwałej redukcji. Zamrożone komórki tłuszczowe zostają całkowicie wydalone z organizmu w procesie metabolizmu w przeciągu kilku tygodni po zabiegu. Co istotne – nie podlegają one regeneracji, więc po około 6 do 8 tygodniach gołym okiem możemy zobaczyć efekty w postaci zmniejszenia obwodu poddanej zabiegowi partii ciała. Sam zabieg stosowany jest miejscowo – na brzuchu, plecach, udach, pośladkach, biodrach bądź ramionach.

Sam zabieg dokładniej polega na zassaniu przez specjalnie głowice fałdu skóry z nadmierną tkanką tłuszczową. Następnie zostaje on poddany chłodzącej temperaturze. Oba etapy odbywają się w sposób kontrolowany i selektywny a całość trwa 60 minut. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny, ponieważ działanie dotyczy tylko i wyłącznie komórek tkanki tłuszczowej, bez naruszenia pozostałych tkanek i narządów.

W Derma Clinica zabieg przeprowadza się na najwyższej jakości urządzeniu, gdzie równocześnie pracują aż dwie głowice, co znacząco wpływa na efektywność zabiegu. Więcej informacji, wraz z przeciwskazaniami, znajdziecie na stronie www.derma-clinica.pl/kriolipoliza.html.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *