24/07/2024
KIM JESTEŚMY

Już od 7 lat budujemy społeczność Mistrzejowic

Daria i Paula - przyjaciółki od podstawówki, wychowane i mieszkające w Mistrzejowiach 🙂

Razem tworzymy zespół Mistrzejowice24.pl – każda z nas jest inna, mamy różnorodne zainteresowania oraz doświadczenia i dzięki temu się uzupełniamy w swoich działaniach.

Kochamy swoją dzielnicę i chcemy dla jej mieszkańców robić coś dobrego 🙂

Tworzymy społeczność Mistrzejowic

Chcemy dać jak najwięcej informacji i uśmiechu mieszkańcom dzielnicy 🙂

Publikowanie informacji o dzielnicy

100%

Organizowanie wydarzeń, gier terenowych

100%

Współpraca z instytucjami kulturalnymi

100%

Patronowanie wydarzeń

100%

Współprace reklamowe

100%

Sklep z produktami o Mistrzejowicach

58%

Poznaj nas lepiej

Daria-x500
Daria

Pomysłodawczyni i menadżerka całego portalu. Miłośniczka fotografii. Uwielbia organizować wydarzenia, udzielać się w różnych projektach oraz tworzyć własne. Zawodowo jest związana m.in. z własnym startupem, w którym tworzy strony Internetowe oraz fotografuje razem z Paulą. Jest spokojną osobą, ale potrafiącą wziąć sprawy w swoje ręce i dużo zdziałać.

 

W portalu zajmuje się: całym projektem – administracją strony, pisaniem artykułów, social media, grafiką, kontaktem z czytelnikami i instytucjami, wymyślaniem, planowaniem i organizacją wydarzeń.

Paula-x500
Paula

Ruda Redaktor Naczelna portalu Mistrzejowice24.pl. Z zamiłowania i wykształcenia dziennikarz, ponadto pasjonatka fotografii oraz kultury japońskiej. W wolnej chwili relaksuje się przy grach komputerowych. Można rzecz, że urodziła się z piórem w dłoni – pisze od zawsze: opowiadania, eseje, felietony, czasami nawet wiersze. Marzy o tym, by wydać własną książkę, prowadzi bloga urodowo-lifestylowego. Kocha dobrą muzykę, wciągające powieści oraz gorące kakao. Nie potrafi żyć bez kotów.

W portalu zajmuje się: pisaniem artykułów, korektą tekstów, relacjami fotograficznymi, organizacją wydarzeń.

Jak to się zaczęło?

Na pomysł stworzenia portalu wpadła Daria już w 2013 roku. Tworząc portal chciała rozwiązać problem, który zauważyła – brak jednego miejsca skupiającego wszystkie wydarzenia w dzielnicy oraz informacji z życia Mistrzejowic. Chciała również stworzyć społeczność Mistrzejowic, która będzie miała swoje miejsce w Internecie, gdzie będzie można wymieniać informacje, zdjęcia, zainteresowania, bądź znaleźć pomoc. W listopadzie 2015 roku portal ruszył pełną parą 🙂

Cały czas skupiamy się na tworzeniu portalu z ciekawych i przydatnych informacji oraz organizacji wydarzeń dla mieszkańców Mistrzejowic. Mamy pomysły na różne akcje, którymi chcemy wywołać uśmiech, nauczyć nowych rzeczy oraz przyczynić się do powstania interesujących wydarzeń w dzielnicy.

Aktualnie współpracujemy już z kilkoma instytucjami w Mistrzejowicach. W ciągu roku planujemy wydarzenia i konkursy na różne okazje 🙂

Nasze projekty

Mistrzejowice z pasją” to cykl artykułów o mieszkańcach Mistrzejowic, którzy mają swoje niezwykłe pasje. Bohaterowie naszego cyklu będą opowiadać o swoim hobby, o Mistrzejowicach, doświadczeniach i o swoich pomysłach na realizacje marzeń.

Ponadto nasi bohaterowie będą gośćmi specjalnym na naszych Mistrzejowickich Spotkaniach. Będzie można porozmawiać z nami oraz bohaterami naszych artykułów – może uda się nawiązać współprace lub po prostu usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania 🙂

Jeśli sami macie ciekawe hobby lub znacie osoby, o których chcielibyście przeczytać – koniecznie dajcie nam znać! 🙂

Mistrzejowickie Spotkania to kreatywne spotkanie z nami, mieszkańcami dzielnicy i bohaterami naszego cyklu Mistrzejowice z pasją.

Dla kogo jest spotkanie?
Dla wszystkich osób, które chcą poznać kogoś ze swojej dzielnicy, porozmawiać na różne tematy, podzielić się swoją pasją lub też włączyć się w nasze działania.

Spotkania odbywają się w luźnej atmosferze 🙂