23/05/2024
Artykuły sponsorowane Nowości

Nauka pływania dla dzieci w Krakowie – jaką szkołę najlepiej wybrać?

Pływanie to idealny sposób na zachęcenie dziecka do ruchu. Nie tylko poprawia koordynację ruchową, wzmacnia płuca i odciąża stawy, ale przede wszystkim ma dobroczynny wpływ na kręgosłup, tak zaniedbywany przez noszenie ciężkich tornistrów, wielogodzinne siedzenie przy biurku i garbienie się – czy to w szkole na lekcjach czy w domu przed komputerem.

Pływając dzieci angażują wszystkie mięśnie a przy tym – świetnie się bawią. Przy okazji mogą też spędzić czas z rówieśnikami i nawiązać nowe znajomości. Co ważne – pływanie wpływa pozytywnie na nastrój oraz pomaga zwalczać stres, także jest to wspaniały pomysł na relaks po nerwowym dniu w szkole – zarówno dla ciała jak i umysłu. Nic, tylko korzystać!

Zanim jednak zdecydujecie się na naukę pływania dla waszych pociech, czeka Was jedno ważne wyzwanie – jaką szkołę najlepiej wybrać?

Szukając szkoły nauki pływania dla swojego dziecka zwróć uwagę na:

  • opinie, zarówno wśród najbliższych jak i w internecie (lokalne grupy, Google);
  • ofertę szkoły (godziny i częstotliwość zajęć, poziomy zaawansowania);
  • trenerów (ich doświadczenie, komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy najmłodszym);
  • preferencje swojego dziecka – co do miejsca, godziny, wyposażenia szkoły i sposobu prowadzenia zajęć;

Oczywistym jest, że szukając szkoły nauki pływania dla swojego dziecka masz olbrzymie wymagania – szukasz tej najlepszej, spełniającej wszystkie Twoje (i Twojej pociechy) warunki – o dogodnej lokalizacji oraz godzinach zajęć, z wzorowymi opiniami, dopracowanym i dopasowanym do potrzeb Twojego dziecka programem.

I te warunki (jak i wiele innych, o których pewnie jeszcze nie pomyślałeś) spełnia Szkoła Pływania Move, gdzie uczą profesjonalni trenerzy, którzy mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami pływackimi a przy tym mają dobry kontakt z dziećmi i w sposób przystępny i zrozumiały przekazują wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i dbają o jego postępy dostosowując poziom do potrzeb i umiejętności. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień w godzinach popołudniowych i wieczornych, także z pewnością wybierzecie dogodny dla siebie termin.

To jak? Kiedy na basen?

 

Artykuł sponsorowany.

1 Comment

  • I agree with your point of view, your article has given me a lot of help and benefited me a lot. Thanks. Hope you continue to write such excellent articles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *