05/12/2023
Komunikaty Nowości

Wybory do Rady Dzielnicy

W kolejną niedzielę, 10 grudnia, odbędą się wybory do Rad Dzielnic Miasta Krakowa. W 18 krakowskich dzielnicach zostanie wybranych 366 radnych. Mieszkańcy Mistrzejowic.

Read More
Kultura Nowości

Ostatni dzień głosowania w Budżecie Obywatelskim

Do północy jest jeszcze możliwość oddania głosu na propozycje zgłoszone w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy mają okazję wybrać najbardziej interesujące projekty dotyczące.

Read More
Nowości Wydarzenia

Zajęcia fotograficzne dla młodzieży w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy zaprasza nowych uczestników warsztatów fotograficznych we wtorki o godzinie 17.10 oraz w piątki o godzinie 16.00. Zajęcia.

Read More
Nowości Wydarzenia

Mistrzejowickie Pożegnanie Lata

16 września 2023 (sobota) w godz. 15:00-21:30 na Plantach Mistrzejowickich odbędzie się Święto Dzielnicy XV Mistrzejowice.  Na scenie wystąpią zespoły ze szkół i.

Read More
Komunikaty Nowości Sport Wydarzenia

Rozpoczynają się miejskie kontrole rowerowe

Urzędu Miasta Krakowa zaprasza na bezpłatne kontrole z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Będzie można sprawdzić stan techniczny swoich rowerów oraz usłyszeć od profesjonalistów,.

Read More
Nowości Wydarzenia

Sąsiedzkie spotkania na Festynie Parafialnym

Festyn Parafialny zorganizowany przez Parafię św. Maksymiliana Kolbe cieszył się sporym zainteresowaniem. To dobra okazja, aby spędzić czas nie tylko ze swoimi dziećmi,.

Read More
Nowości

Karta Krakowska dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież do 18. roku życia mogą otrzymać Kartę Krakowską. W przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 6. roku życia, nie przewiduje.

Read More
Infrastruktura Nowości

Powakacyjne zmiany w komunikacji miejskiej

Wprowadzenie powakacyjnych rozkładów jazdy miejskich autobusów odbędzie się w sobotę, 2 września, natomiast rozkładów jazdy tramwajów nastąpi 4 września. Zmiany tras i rozkładów jazdy.

Read More
Nowości Wydarzenia

Festyn Parafialny

Parafia św. Maksymiliana Kolbe na os. Tysiąclecia zaprasza na Festyn Parafialny w sobotę, 2 września. Będzie sporo atrakcji w szczególności dla dzieci: dmuchana.

Read More
Nowości

Tramwaj do Mistrzejowic: podsumowujące spotkanie w terenie

Dzisiaj, 23 czerwca, odbędą się spotkania w terenie dotyczące budowy linii tramwajowej do Mistrzrejowic, które będą podsumowaniem dotychczasowej dyskusji. Poniżej przedstawiamy dokładny plan:.

Read More