13/07/2024
Nowości Wydarzenia

„Rodzinne Malowanie Światłem” – kreatywna przygoda w ciemności

Jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń fotograficznych, „Rodzinne Malowanie Światłem”, odbędzie się 2 marca 2024 roku od godziny 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im..

Read More
Nowości Wydarzenia

Wizyty duszpasterskie (kolęda) 2023/2024 w Mistrzejowicach

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie Ze względu na zmniejszającą się liczbę księży w parafii, wizyta duszpasterska będzie, podobnie jak w latach.

Read More
Artykuły sponsorowane Nowości

Trening personalny dla dorosłych w Krakowie – Mistrzejowicach. Jak wybrać trenera, który spełni nasze oczekiwania?

Trenowanie z profesjonalnym trenerem personalnym to doskonały sposób nie tylko na przyspieszenie efektów treningowych, ale przede wszystkim na ich osiągnięcie. Korzystanie z treningów.

Read More
Komunikaty Nowości

Wybory do Rady Dzielnicy

W kolejną niedzielę, 10 grudnia, odbędą się wybory do Rad Dzielnic Miasta Krakowa. W 18 krakowskich dzielnicach zostanie wybranych 366 radnych. Mieszkańcy Mistrzejowic.

Read More
Kultura Nowości

Ostatni dzień głosowania w Budżecie Obywatelskim

Do północy jest jeszcze możliwość oddania głosu na propozycje zgłoszone w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy mają okazję wybrać najbardziej interesujące projekty dotyczące.

Read More
Nowości Wydarzenia

Zajęcia fotograficzne dla młodzieży w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy zaprasza nowych uczestników warsztatów fotograficznych we wtorki o godzinie 17.10 oraz w piątki o godzinie 16.00. Zajęcia.

Read More
Nowości Wydarzenia

Mistrzejowickie Pożegnanie Lata

16 września 2023 (sobota) w godz. 15:00-21:30 na Plantach Mistrzejowickich odbędzie się Święto Dzielnicy XV Mistrzejowice.  Na scenie wystąpią zespoły ze szkół i.

Read More
Komunikaty Nowości Sport Wydarzenia

Rozpoczynają się miejskie kontrole rowerowe

Urzędu Miasta Krakowa zaprasza na bezpłatne kontrole z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Będzie można sprawdzić stan techniczny swoich rowerów oraz usłyszeć od profesjonalistów,.

Read More
Nowości Wydarzenia

Sąsiedzkie spotkania na Festynie Parafialnym

Festyn Parafialny zorganizowany przez Parafię św. Maksymiliana Kolbe cieszył się sporym zainteresowaniem. To dobra okazja, aby spędzić czas nie tylko ze swoimi dziećmi,.

Read More
Nowości

Karta Krakowska dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież do 18. roku życia mogą otrzymać Kartę Krakowską. W przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 6. roku życia, nie przewiduje.

Read More