21/06/2024
Nowości Wydarzenia

Serenada gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia, Centrum Serenada zamieni się w miejsce przepełnione dobrocią serca i wzajemną pomocą. Wszystko za sprawą 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego sztab znajdzie się również w Serenadzie. Na odwiedzających czekają licytacje wyjątkowych przedmiotów, liczne atrakcje, pokazy artystyczne ale przede wszystkim możliwość realnej pomocy.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przebiegał pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Oficjalny Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r., a dzień wcześniej, czyli 12 stycznia 2019 r., Serenada zaprasza na licytację oraz atrakcje przygotowane z myślą o dzieciach i dorosłych.

Podczas wydarzeń w Centrum Serenada będzie można wylicytować między innymi rękawice bramkarskie z autografem Jerzego Dudka, pierwsze polskie wydanie VOGUE z autografem modelki Małgorzaty Beli, osobistą fajkę księdza Adama Bonieckiego, krawat z podpisem Donalda Tuska, gadżety Fundacji WOŚP oraz RMF Maxxx, zabawki od Centrum Serenada czy książki Ewy Wachowicz z dedykacją, a także tort Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz misia fundacji TVN z autografem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. To tylko niektóre z wyjątkowych przedmiotów, czekających na swoich nowych właścicieli. Wydarzenie poprowadzą dziennikarze – Marek Rusinek oraz Brian Scott.

Oprócz emocjonujących licytacji w szczytnym celu, Serenada przygotowała również liczne atrakcje, które umilą czas spędzony w Centrum. Będzie to m.in. pełen kolorowanek kącik dla dzieci, prezentacja sprzętu nurkowego i ratowniczego oraz przeprowadzona przez WOPR nauka pierwszej pomocy Dodatkowo klienci Serenady będą mieli możliwość zmierzenia swojego poziomu cukru i ciśnienia. Ciekawym urozmaiceniem wydarzenia będzie prezentacja łódki, organizowana dla dzieci przez Navigare Yacht Club z możliwością wylicytowania tygodniowego kursu wakacyjnego. Odwiedzający Serenadę będą mogli okleić serduszkami WOŚP samochód oraz wylicytować jego wynajęcie na weekend. Rozrywki dostarczą również pokazy tańca towarzyskiego i możliwość nauki tańca Discofox.

O tym, że warto pomagać, nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego 27. Finał WOŚP będzie obfitował nie tylko w pozytywną energię, jedność oraz radość, ale również przyczyni się do pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

Źródło: biuro prasowe Centrum Serenada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *