23/05/2024
Nowości Wydarzenia

Koncerty Mistrzejowickie – „Radujcie się z nami. Koncert na Nowy Rok”

„Radujcie się z nami. Koncert na Nowy Rok” – to kolejna odsłona Koncertów Mistrzejowickich w kościele św. Maksymiliana Kolbego na os. Tysiąclecia 86. Koncert odbędzie się 13 stycznia o godz. 18.00. Usłyszymy duet: Lidia Jazgar (śpiew) i Ryszard Brączek (gitara). W programie kolędy i pastorałki.

Wstęp wolny.

Koncerty Mistrzejowickie to projekt realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, dzięki życzliwości Parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego i pomocy Rady Dzielnicy XV. Koncerty odbywają się raz w miesiącu (niedziele) w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia 86. Ich celem jest upowszechnianie wśród lokalnej, nowohuckiej publiczności muzyki poważnej, sakralnej, a także poezji w wykonaniu znanych krakowskich aktorów. Koncerty są wzbogaceniem oferty kulturalnej i tworzą możliwość bezpłatnego udziału w wartościowych i znaczących wydarzeniach.
Koncerty Mistrzejowickie odbywają się pod honorowym patronatem Marka Jędraszewskiego, Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *