13/07/2024
Nowości Wydarzenia

HOPLANDIA na Dzień Dziecka w Serenadzie

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Serenada zamieni się w prawdziwą krainę zabaw – Hoplandię! Ogromne dmuchańce, kolorowa wata cukrowa, szczudlarze, mimowie, a to tylko niektóre atrakcje dla najmłodszych.

Serenada świętuje Dzień Dziecka przez 3 dni, od 1 do 3 czerwca. Centrum Serenada zostanie oddane w ręce dzieciaków! Dzień Dziecka to ich święto, więc to do nich będzie należała przestrzeń centrum przez całe 3 dni. W tym czasie będzie rozstawionych ponad 10 dmuchańców. Ponadto na naszych milusińskich czekają pokazy szczudlarzy, mimów i animatorów, a także malowanie buziek. Wszystkie dzieciaki zasmakują kolorowej waty cukrowej, a z myślą o najmłodszych przygotowano animacje dla dzieci już od 1 roku życia.

Wszystkie dzieci będą miały szansę wziąć udział w Otwartych Hopmistrzostwach w odkrywaniu ogromnych atrakcji i tym samym powalczą o dyplom hopmistrza ze zdjęciem. Każde dziecko dostanie mapkę, na którą będzie mogło wklejać naklejki otrzymywane po zaliczeniu atrakcji. Za zebranie wszystkich dostanie dyplom.

Co będzie czekało w Serenadzie?

– dziesięć ogromnych dmuchańców,
– kolorowa wata cukrowa,
– szczudlarze, mimowie, animatorzy,
– malowanie buziek,
– mnóstwo przyjemności dla dzieci, nawet tych najmłodszych od pierwszego roku życia.

Wstęp wolny. Wszystkie atrakcje są darmowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *