13/07/2024
Nowości Wydarzenia

Wyniki konkursu z okazji Dnia Matki

Ogłaszamy wyniki konkursu z okazji Dnia Matki! 🙂 Książkę „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca” Świadomej Mamy przekazujemy w ręce dwóch Pań: Daria Ziewiec i Marzena Skórska.

Daria Ziewiec

Najpiękniejsze w byciu mamą są te poranki, kiedy patrzysz jak śpi Twoje dziecko. Kiedy otwiera oczy, uśmiecha się do Ciebie a ten uśmiech mówi, jak bardzo Cię kocha.
Najpiękniejsze w byciu mamą są te dni, kiedy macie czas tylko dla siebie, kiedy możesz nauczyć swoje dziecko nowej umiejętności, kiedy możecie się razem pośmiać, kiedy Ty uczysz się od niego.
Najpiękniejsze w byciu mamą są wieczory, kiedy po całym dniu macie jeszcze chwilę dla siebie, a Twoje dziecko chętnie słucha bajek czytanych przed snem.
Najpiękniejsze w byciu mamą są te chwile, kiedy Twoje dziecko już zaśnie a Ty patrzysz na tego śpiącego malucha i nie możesz się nadziwić, że miałaś tyle szczęścia, bo ten mały cud tylko do Ciebie mówi codziennie Mamo.

Wszystkim Mamom wszystkiego, co najpiękniejsze

 

Marzena Skórska

Najpiękniejsze chwile to te gdy córeczka albo synek się przytula do mnie i jest wtedy ogromnie zadowolony że jestem blisko niego albo niej. Te chwile to też wtedy gdy przychodzę do przedszkola po córeczkę albo wracamy do domu do synka po pracy.

Gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy wszystkich również na weekendowe wydarzeniem w Centrum Serenada:  Mam Meeting w Centrum Serenada, czyli nowy cykl spotkań dla mam.

W programie weekendowego wydarzenia m.in.: spotkania z lekarzami, dietetykami, trenerami, stylistką oraz wiele innych atrakcji. Nie zabraknie również gwiazd! Paulina Holtz, Monika Mrozowska oraz Monika Jurczyk „OSA”  – będą opowiadać, prowadzić warsztaty, doradzać i odpowiadać na pytania nurtujące wszystkie obecne na Meetingu mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *