21/06/2024
Nowości Osiedle Bohaterów Września Osiedle Oświecenia Osiedle Piastów Spółdzielnie

Reklama w biuletynie Spółdzielni

Spółdzielnia mieszkaniowa „Oświecenia” informuje, że w najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wydawania kwartalnego biutelynu informacyjnego adresowanego do wszystkich mieszkańców budynków znajdujących się w zasobach Spółdzielni.

Biuletyn będzie dostarczany do skrzynek lokatorskich w budynkach Spółdzielni a terenie: os. Oświecenia, os. Bohaterów Września, os. Piastów, os. Mistrzejowice, os. 2 Pułku Lotniczego, os. Kazimierzowskim oraz na ul. Kobierzyńskiej. Nakład wyniesie ok 4300 egzemplarzy.

Wszystkich zaintresowanych reklamą Spółdzielnia informuje, że jest możliwość zamieszczania reklam w wydawanym przez Spółdzielnie biuletynie przez osoby fizyczne lub firmy. Ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowani proszeni są o kontakt na maila sekretariat@oswiecenia.pl, na telefon (12 647 07 08) lub osobiście w siedzibie na os. Oświecenia 45.

Źródło: Spółdzielnia Oświecenia

1 Comment

  • gate io 06/03/2023

    I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: gate io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *