14/06/2024
Mistrzejowice z pasją Nowości

Mistrzejowice z pasją: Anna Budny. „Największą moją pasją jest fotografia, dzięki niej mogę uwiecznić wspomnienia na zawsze.”

Przedstawiamy Wam trzecią bohaterkę naszego cyklu Mistrzejowice z pasją – Annę Budny. Anię poznaliśmy na jednym z Mistrzejowickich Spotkań, a później mieliśmy okazję się zobaczyć jeszcze kilka razy, kiedy Ania pomagała nam przy różnych akcjach, np. Termometrze Uczuć 🙂

Możemy od razu powiedzieć, ze Ania robi przepiękne zdjęcia, a sami będziecie się mogli o tym przekonać oglądając galerię na końcu artykułu 😉

Zapraszamy do przeczytania rozmowy!

Napisz kilka słów o sobie. Jak się nazywasz, krótko o tym, kim jesteś i czym się zajmujesz 🙂

Nazywam się Anna Budny. Studiuję zarządzanie specjalność marketing i reklama w sieci. Zajmuję się również okazjonalną sprzedażą w sieci oraz poszukuję zleceń fotograficznych.

Jak długo mieszkasz w Mistrzejowicach?

W Mistrzejowicach mieszkam od 2 roku życia.

Co uważasz za wyjątkowe w Mistrzejowicach? Czy masz swoje ulubione miejsca w dzielnicy?

Jednym z moich ulubionych miejsc jest Park w Mistrzejowicach który jest wspaniałym miejscem do spacerów oraz świetnym miejscem do fotografowania. Jest również wiele innych ciekawych miejsc np. Forty lub Skate Park.

Czy widzisz jakieś problemy w dzielnicy, które można by naprawić? Czy jest coś, co byś zmieniła?

W Mistrzejowicach powinno powstać więcej miejsc w których można rozwijać swoje pasje. (Mam na myśli warsztaty, kursy). Musimy również walczyć o to żeby bardziej nie zabudowano naszej dzielnicy.

Kiedy zaczęłaś fotografować?

Fotografować zaczęłam kiedy miałam 9 lat, wtedy kupiłam pierwszy aparat. Zauważyłam, że robienie zdjęć sprawia mi wiele radości i daje satysfakcję. Kilka lat później zapisałam się na kurs fotograficzny.

Co lubisz najbardziej fotografować?

Zajmuję się fotografią portretową, ślubną, przyrodniczą oraz makro-fotografią. Ostatnio również pogłębiam wiedzę na temat fotografii produktowej.

Jakie masz jeszcze pasje/hobby?

Interesuję się również marketingiem, muzyką, tematyką o zdrowej żywności.

Co w Twoich pasjach sprawia Ci największą przyjemność?

Największą moją pasją jest fotografia, dzięki niej mogę uwiecznić wspomnienia na zawsze i stworzyć swój niepowtarzalny klimat kompozycji dzięki czemu mogę nadać zdjęciu niepowtarzalny wyraz.

Jak chcesz rozwijać swoje pasje? W jakim kierunku dążysz?

Rozwijam swoją pasję poprzez warsztaty, kursy, literaturę. W przyszłości chciałabym prowadzić działalność fotograficzną.

Co lubisz robić w wolnym czasie?

W wolnym czasie lubię czytać książki, podróżować, chodzić na koncerty.

Jak można się z Tobą skontaktować?

Kontaktować można się ze mną poprzez e-maila, Facebooka.

anna87photography@gmail.com
https://www.instagram.com/anna87photography/
https://www.facebook.com/anna.ann.71465
https://yourshot.nationalgeographic.com/profile/278453/

Dziękujemy za rozmowę! 🙂

A jeśli znasz kogoś, o kim z chęcią przeczytałbyś artykuł lub sam chciałbyś być bohaterem naszego cyklu – skontaktuj się z nami! 🙂

1 Comment

  • Log in 12/03/2023

    Cool. I spent a long time looking for relevant content and found that your article gave me new ideas, which is very helpful for my research. I think my thesis can be completed more smoothly. Thank you.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *