23/05/2024
Nowości Wydarzenia

Mam Meeting w Centrum Serenada, czyli nowy cykl spotkań dla mam

Na najbliższy weekend Centrum Serenada przygotowało pierwsze takie spotkanie dla mam, czyli Mam Meeting! W programie znajdują się m.in: spotkania z lekarzami, dietetykami, trenerami, stylistką oraz wiele innych atrakcji. Nie zabraknie również gwiazd! Paulina Holtz, Monika Mrozowska oraz Monika Jurczyk „OSA”  – będą opowiadać, prowadzić warsztaty, doradzać i odpowiadać na pytania nurtujące wszystkie obecne na Meetingu mamy.

 

Mam Meeting w Serenadzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Krakowie, które ma na celu stworzenie przestrzeni dla wszystkich mam. Poprzez wzajemne wsparcie na mamy czekają wyjątkowe oferty oraz wiele atrakcyjnych spotkań i warsztatów.

Strefa wiedzy Świadomej Mamy

To miejsce, gdzie zarówno przyszłe jak i obecne mamy, będą miały okazję spotkać się z lekarzami, dietetykami, trenerami oraz terapeutami. Wszystko po to, aby znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Punktem, którego nie można pominąć będzie Maraton Wykładów zorganizowany przez Świadomą Mamę.  Będzie również możliwość skorzystania z ich bezpłatnych porad oraz warsztatów.

Wśród specjalistów, którzy wystąpią podczas Warsztatów Świadomej Mamy będą: ginekolog, doula, dietetyk, doradca chustonoszenia, logopeda, higienista stomatologiczny, instruktor fitness, instruktorka treningu bezpiecznego dla kobiet, ratownik medyczny, podolog, psycholog, doradczyni laktacyjna oraz seksuolog.

Będzie również możliwość spotkania z Ambasadorką Świadomej Mamy – Pauliną Holtz, aktorką znaną między innymi z serialu „Klan”, mamą dwóch córek, instruktorką i autorką książek, która poprowadzi spotkanie na scenie głównej.

Specjalnie dla wszystkich mam, odbędzie się również wspaniałe spotkanie kulinarne z Moniką Mrozowską – mamą trójki dzieci, autorką książek o diecie i zdrowym odżywianiu (m.in. „EKOnomiczna Kuchnia”) oraz propagatorką zdrowego odżywiania, znaną z programu „Dzień Dobry TVN”.

Strefa zdrowia i urody

To przestrzeń, która powstała z myślą o tych, które pragną poczuć się piękną. To właśnie tam, Panie będą mogły zasięgnąć porad personalnej stylistki i aktywnej mamy – Moniki Jurczyk „OSA”, która doradzi młodym mamom oraz kobietom w ciąży jak się ubierać, aby czuć się dobrze, co nosić podczas karmienia oraz jak odzyskać pewność siebie. W strefie zdrowia i urody, każda z Pań będzie mogła skorzystać z bezpłatnych porad wizażystek, zrobić badania skóry oraz bezpłatny, profesjonalny makijaż.

Strefa zabaw dla dzieci

To miejsce stworzone po to, aby mamy miały tzw. „pięć minut” dla siebie. To właśnie tutaj mogą powierzyć swoje pociechy animatorom i wykwalifikowanym opiekunkom, którzy zapewnią bezpieczną opiekę nad maluchami i zorganizują im mnóstwo atrakcji! W strefie zabaw, wszystkie chętne mamy mogą wraz ze swoimi dziećmi wykonać m.in. przytulanki i biżuterię.

Premiera książki „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”

To nie koniec atrakcji! Podczas Święta Mam w Serenadzie, odbędzie się również premiera książki „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”  książka, która łączy edukacyjne artykuły 70 lekarzy z całej Polski i część kreatywną do zapisywania wspomnień całej rodziny.

 

W Centrum Serenada nie zabraknie wrażeń! Co jeszcze będzie czekało na mamy i ich pociechy?

– sesje zdjęciowe dla kobiet w ciąży i mam,

– atrakcyjne zajęcia dla mam i dzieci,

– warsztaty fotelikowe i wózkowe,

– kurs udzielania pierwszej pomocy dziecku,

– akademia zdrowego odżywiania – porady dla kobiet w ciąży, dla mam karmiących oraz dla mam „niejadków”,

– spotkanie z trenerami fitness, którzy pomogą mamom wrócić do formy po porodzie oraz utrzymać zdrowie i kondycję w czasie ciąży,

– liczne konkursy, gry i zabawy.

 

Szczegółowy harmonogram wydarzeń można sprawdzić na stronie www.centrumserenada.pl

Partnerem akcji jest portal swiadomamama.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *