26/05/2024
Nowości Osiedle Bohaterów Września

Likwidacja Intermarche na os. Bohaterów Września

Fot.: Grzegorz Mitka

W sklepie Intermarche trwa właśnie wyprzedaż produktów związana z likwidacją sklepu. Niestety nie udało nam się uzyskać żadnych oficjalnych informacji od Intermarche. Podobny los spotkał sklep Społem na os. Bohaterów Września 19 – sklep jest już nieczynny od około dwóch tygodni.

Czy robiliście zakupy w tych sklepach? Co według Was mogłoby powstać w pustych lokalach?

Fotografie: Grzegorz Mitka

6 Comments

 • Slay 02/03/2018

  Jajco gówno w tych sklepach i drogo i chamska obsługa w Inter marche krowy klijenci tym starym babą przeszkadzali.

 • Panna_Raksa 03/03/2018

  Cóż, nie dziwię się tej likwidacji. Kiedy przeprowadzilam się na os.Złotego Wieku (w 2014) nawet często robiłam tam zakupy. Ale już on dobrze ponad roku można było zauważyć, jak sklep się „psuje”. Na półkach, po normalnych cenach, produkty z datą ważności 'do jutra’, nieświeże mięso (po dwóch zatruciach darowałam sobie zakupy „świeżych” produktów w Inter). Z małymi wyjatkami mocno niesympatyczna obsługa… Mam nadzieję, że na miejscu tego sklepu stanie nam jakiś porządniejszy 🙂

 • Ewa 08/03/2018

  To było do przewidzenia. PSS od PRLu nie zmienił się ( skansen , pod tym względem go szkoda) , a w Interze słaby asortyment . Idziesz po pięć rzeczy , a jest tylko jedna .

 • Marila 29/03/2018

  będą sklepy przy stacjach taki mają Plan i mają na to działki sam im sprzedałem Ehhhh trzeba było samemu to zrobić!!!!

 • Honorata 30/04/2018

  Proponuję DinoMarket albo PoloMarket bo w Krakowie takich sklepów jeszcze nie ma. Przypuszczam,że kolejna Biedronka lub Lidl nie powstanie, bo za blisko są podobne. Może jakiś Carrefour??? – Tesco raczej nie, bo sporo sklepów już zlikwidowali. Trzeba byłoby gdzieś napisać do jakiejś centrali czy ktoś byłby zainteresowany. Inaczej będzie stało i niszczało.

 • symz 29/05/2018

  Zamiast Społem będzie przedszkole Happy Kids http://przedszkole-happykids.pl/bohaterow-wrzesnia/ (otwarcie 01.01.2019.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *