13/07/2024
Nowości Wydarzenia

Premiera Alternatywnego Przewodnika po Nowej Hucie

Już dzisiaj o godzinie 16 na os. Górali 5 odbędzie się finał projektu Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie” organizowany przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. W trakcie jego trwania odbędzie się także BarCamp – spotkanie z przedstawicielami nowohuckich inicjatyw i miejsc oraz premiera nowohuckiego przewodnika – „Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie”, w którego tworzenie zaangażowany był również zespół Naszego Portalu – Daria oraz Paula.

„Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie” opowiada o Nowej Hucie, jest subiektywnym spojrzeniem autorów na tą część Krakowa – przemierzamy z nim alternatywne ścieżki dzielnicy, zamiast iść utartymi i znanymi wszystkim szlakami.

W jego tworzenie zaangażowano całe grono miłośników i aktywnych działaczy na rzecz Nowej Huty. Przeczytacie w nim o mało znanych wątkach historycznych, będziecie mogli przespacerować się współczesnymi ścieżkami naznaczonymi historią, które pozwolą odkryć Nową Hutę na nowo a kolejnej części poznacie niebanalne miejsca, do których warto zajrzeć.

Jeśli chcecie odebrać bezpłatny egzemplarz Przewodnika zapraszamy na premierę na os. Górali 5 w Krakowie. Wersja elektroniczna będzie dostępna do pobrania na stronie Ośrodka Kultury Norwida – www.okn.edu.pl

Serdecznie zapraszamy na premierę, już dziś o godzinie 16 na os. Górali 5 do Ośrodka Kulury im. C. K. Norwida.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *