23/05/2024
Nowości Wydarzenia

Marcowe wydarzenia w Bibliotece Kraków

W marcu w Bibliotece Kraków moc wydarzeń. W trzecim miesiącu działalności BIBLIOTEKA KRAKÓW przygotowała bardzo zróżnicowany i bogaty program wydarzeń oraz zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spośród wielu propozycji warto zwrócić uwagę m.in. na imprezy zorganizowane w Światowym Dniu Poezji, na Turniej Szachowy pod egidą Biblioteki Kraków, na zajęcia przygotowane w Tygodniu z Internetem oraz na spotkania rodziców z małymi dziećmi  w Klubie Słuchającego Malucha, działającym w ramach projektu Biblioteki Kraków: „Festiwal Magia czytania z Fundacją PZU”.

W marcu w filiach Biblioteki Kraków odbędą się również tradycyjne spotkania literackie, w tym Dyskusyjnych Klubów Książki, wystawy i kursy komputerowe dla seniorów,  warsztaty ekologiczne i zajęcia plastyczne oraz edukacyjne, gry planszowe, a także wykłady oraz popularne rodzinne zabawy około literackie.

Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń zaplanowanych w marcu w placówkach Biblioteki Kraków jest dostępny na stronie biblioteka.krakow.pl oraz na portalu krakowczyta.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *