13/07/2024
Kultura Nowości Wydarzenia

Tajemnice Mistrzejowic: wykład o życiu codziennym w latach 1967 – 2016

tejemnice-mistrzejowic-wyklad-11-2016-1

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu Tajemnice Mistrzejowic, który odbędzie się w Klubie Kuźnia na os. Złotego Wieku 22 listopada, we wtorek, o godzinie 11.00. Maria Wąchała-Skindzier opowie o życiu codziennym w Mistrzejowicach w latach 1967 – 2016.

Wykład „Historia i pamięć – życie codzienne w Mistrzejowicach w latach 1967 – 2016” jest realizowany w ramach projektu „Tajemnice Mistrzejowic”.

Projekt Tajemnice Mistrzejowic dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.
Tajemnice Mistrzejowic to projekt edukacyjno-artystyczny, realizowany w dzielnicy Mistrzejowice w Nowej Hucie. Do udziału w projekcie zapraszamy mieszkańców dzielnicy, uczniów szkół i przedszkolaków.

Szczegółowe informacje: Joanna Kornas, tel. 12 648 08 86, e-mail: j.kornas@kuznia.edu.pl
Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na wytyczenie trasy spacerowej lub rowerowej po Mistrzejowicach 🙂

Wydarzenie jest w naszym kalendarzu:
[button link=https://www.mistrzejowice24.pl/my-calendar]KALENDARZ WYDARZEŃ[/button]

 

1 Comment

  • lassondelearn.ca 19/02/2023

    Wow, Mr Ademolu Adenuga is indeed a Sociologist of music. I didn’t know he wrote something on this man (Sound Sultan) which he listens to at all times back then. Nigeria has been what it is since the early days of its emergence according to Mr Ademolu in his Sociology of Development class. Sir, I really missed you and your lectures. I wish to see you someday.I will drop this article link in my set WhatsApp group. You are the best sir.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *