23/05/2024
Artykuły sponsorowane Kultura Nowości

Język angielski dla dzieci od 2 roku życia

dla-maluszkow

Dzięki znajomości języka angielskiego i umiejętności posługiwania się nim w praktyce możemy być niemal pewni, że dogadamy się w większości krajów na świecie. Znajomość tego języka powoli staje się obowiązkowym wymogiem w ofertach pracy, a w szkołach to właśnie on jest drugim językiem, którego się uczymy. Uważa się, że największe zdolności do przyswajania sobie języków obcych mają dzieci, dlatego już od najmłodszych lat warto zainwestować w ich przyszłość i zapisać je na zajęcia, dzięki którym język angielski stanie się ich drugim językiem.

Leo English to szczególna, licencjonowana oraz kreatywna metoda nauki języka angielskiego, która pozwala zapoczątkować naukę języka już u dzieci w wieku dwóch lat. Ponadto gwarantuje ona biegłe przejście od kształcenia przedszkolnego do szkolnego. Podstawami nauczania metodą Leo English jest naturalne przyswajanie języka oraz twórcze zaangażowanie dzieci w rozmaitych czynnościach. Na zajęciach wykorzystywane są m.in.: bogata oprawa muzyczna, ćwiczenia ruchliwe, liczne gry czy techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

Dla najmłodszych dzieci w wieku 2-3 lat czeka grupa Little Ones, gdzie budowana jest przede wszystkim świadomość komunikacji w innym języku. Dziecko osłuchuje się z nim i oswaja, poznaje proste komunikaty i słowa. Wykorzystuje się w tym celu piosenki, rymowanki (dzięki nim dziecko zapamiętuje właściwą intonację i wymowę) oraz bajki, które ułatwiają zrozumienie poleceń i prostych dialogów.

 

banner-leo-school1

Dziecko otrzyma zestaw z dwoma książeczkami, płytami CD z piosenkami i historyjkami, naklejki, wycinanki, oraz wszystko to, czego będzie potrzebowało do rozpoczęcia swojej przygody z językiem angielskim.

Nauka prowadzona jest w formie zabawy, dzięki czemu dzieci angażują się w zajęcia oraz nie grozi im nuda. Dodatkowo, dzięki temu dzieci znacznie szybciej zapamiętują i utrwalają słówka. Metoda Leo English sprawia, że w budzą się w nich ciekawość i motywacja do nauki języka, ponadto nauka ta kojarzy im się pozytywnie, ponieważ polega ona w dużej mierze na zabawie.

Dzięki programowi Little Ones dziecko przede wszystkim zbuduje swoją świadomość w komunikacji w innym języku, oswoi się z nim, nauczy się podstawowych słów oraz pozna ich właściwą intonację i wymowę.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 30 minut.

 

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *