24/07/2024
Nowości Wydarzenia

Reduta Park Kultur Regionu – prezentacja projektu i otwarta debata

reduta park

Park Reduta to projekt z wielu przyczyn pionierski: wreszcie blisko osiem hektarów zieleni stworzonych od podstaw na terenach miasta; to pierwszy park miejski projektowany od początku do końca z udziałem mieszkańców; to wreszcie pierwsze miejsce, w którym funkcjom rekreacyjnym towarzyszyć będą elementy związane z permakulturą i ogrodami społecznymi.

Po warsztatach i konsultacjach społecznych nadszedł czas na prezentację finałowej koncepcji – krakowianie będą mogli zapoznać się z nią w piątek, 2 września, podczas spotkania w Multikinie.

Przedstawienie kształtu przyszłego Parku Reduta przez jego projektantkę – Małgorzatę Tujko, to niejedyna atrakcja tego wieczora. Równie ciekawe będą wystąpienia Bena Lazara – nauczyciela permakultury i animatora Krakowskiego Ogrodu Społecznego na Krzemionkach, a także Eweliny Woźniak-Szpakiewicz z Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, koordynatora Laboratorium Badawczo-Rozwojowego Budownictwa Modułowego (ModularLAB), odpowiedzialnego za projekt pawilonu w Parku Reduta.

Zapraszamy:

2 września 2016, godz. 18.30
Multikino, sala nr 8
ul. Dobrego Pasterza 128

Wydarzenie na Facebooku

 

Źródło: Park Reduta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *