21/06/2024

Każdy z nas ma swoją Małą Ojczyznę, która jest czymś więcej, niż tylko miejscem na mapie. Dla niektórych będzie to działka na wsi, wśród ukochanych kwiatów, dla innych plaża i lazurowe morze. My również mamy taki mały świat, w którym żyjemy i z którym wspominamy całą swoją przeszłość, a także wiążemy przyszłość. Choć może wydać się to banalne i mało oryginalne, musimy przyznać, że ze wszystkich miejsc na świecie najbardziej szanujemy i kochamy naszą dzielnicę, w której wychowujemy się od maleńkości.

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa, która do 1990 roku wchodziła w skład dzielnicy Nowa Huta. Pod swymi skrzydłami ma kilka osiedli i jednostek urbanistycznych, na jej terenie mieści się wiele ciekawych obiektów, począwszy od Domów Kultury, Bibliotek, licznych sklepów i parków, multipleksu Multikino, na Parku Wodnym skończywszy.

Przy tworzeniu portalu będziemy kierować się zbiorem wszystkich potrzebnych informacji, które na pewno przydadzą się każdemu. Nie zabraknie też ciekawostek, felietonów oraz niespodzianek, które pozwolą wejść w świat Mistrzejowic 🙂

Zapraszamy do budowania razem z nami Mistrzejowickiej społeczności! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *