24/07/2024
Nowości

Odnajdź mistrzejowicki skarb!

Ahoj Poszukiwacze Przygód!

Do naszych uszu dotarła ostatnio niesamowita wiadomość – czy wiecie, że na terenie Mistrzejowic został ukryty prawdziwy skarb? Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie on do odnalezienia już 7 lipca od godziny 17 w ramach kolejnego spotkania z Kinem pod chmurką w Klubie Kuźnia! Organizatorem gry miejskiej będzie nasz zespół Mistrzejowice24.pl.

Zaintrygowani? Czytajcie więc dalej!

Skarb będą mogli odnaleźć jedynie najwytrwalsi – czyli Ci, którym niestraszne długie wędrówki, matematyczne łamigłówki a także… ratowanie czarownicy! By zdobyć skarb śmiałkowie będą musieli wykazać się ponadprzeciętną kondycją, jasnym umysłem oraz wytrwałością w dążeniu do celu. Przyda się również głowa do dat oraz umiejętność czytania mapy 🙂

Aby poszukiwania przebiegły płynnie i nie groził nam tłok, już dzisiaj rozpoczynają się zapisy drużyn żądnych przygód. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, które będą przyjmowane online – poprzez formularz.

Zabawa swój początek będzie miała pod Klubem Kuźnia, a udział w niej będą mogły wziąć zespoły maksymalnie 5-osobowe, z tymże jednak, że w jednym zespole mogą znajdować się nie mniej niż jedna i nie więcej niż dwie osoby dorosłe.

Po zamknięciu zapisów na stronie portalu pojawi się kilka krótkich artykułów, które zawierać będą przydatne informacje dotyczące naszej dzielnicy a co za tym idzie – także i poszukiwań. Warto się więc z nimi zapoznać (linki do artykułów zostaną przesłane uczestnikom mejlem).

A więc jak? Czy znajdą się śmiałkowie, którzy podejmą wyzwanie i odnajdą skarb? O tym przekonamy się już niebawem!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! 🙂

Kiedy?

7 lipca, godzina 17.00 pod Klubem Kuźnia na os. Złotego Wieku

Zapisy:

Formularz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *