26/05/2024
Komunikaty Nowości

Centrum Serenada będzie w niedziele otwarte

Centrum Serenada przygotowała na pierwszą niehandlową niedziele niespodziankę. Galeria będzie czynna od godziny 10.00 do 21.00, a w tym czasie będzie można coś zjeść, wypić kawę, pograć w planszówki i… mini golfa!

Pierwsza niedziela wolna od handlu wypada już 11 marca. To doskonała okazja, aby zamienić zakupowy szał na wartościowy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Centrum Serenada wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowuje specjalnie dobrane atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Centrum Serenada, ze względu na obszerną ofertę pozahandlową, w niedziele niehandlowe pozostanie otwarte. Dotyczy to zwłaszcza podmiotów nieobjętych ustawą, takich jak lokale gastronomiczne, usługowe, prasowe, a także kwiaciarnie czy poczta.

Wraz z otwarciem wybranych lokali w Centrum Serenada pojawią się atrakcje umożliwiające miłe i kreatywne spędzenie czasu. Wszyscy fani gier planszowych w najbliższą niedzielę znajdą coś dla siebie. Centrum Serenada we współpracy z firmą Veto Store organizuje event „Zagraj w planszówki w Serenadzie”. To właśnie tam na miłośników intelektualnej rywalizacji będą czekały popularne tytuły, takie jak Carcassonne, Dixit, Catan (Osadnicy z Catanu), Tajniacy i Takenoko. Dodatkowo na miejscu pojawią się trzy stanowiska do szachów. Gry proponowane przez Veto Store i Centrum Serenada są przeznaczone dla każdego. Animatorzy będą tłumaczyć zasady każdej gry oraz doglądać i pomagać w trakcie rozgrywki.

Oprócz gier planszowych na mieszkańców Krakowa będzie czekało pole do minigolfa ze specjalnie przygotowanymi dziewięcioma dołkami. To doskonała propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zadbają o to animatorki, które zajmą się organizacją kolorowanek, malowaniem twarzy oraz innymi atrakcjami adresowanymi do dzieci.”

 

Źródło: biuro prasowe Centrum Serenada

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *