21/06/2024
Artykuły sponsorowane Nowości

Małopolski portal ogłoszeniowy – Novito.pl

Moda na recykling trwa. Zamiast wyrzucać niepotrzebne przedmioty, ubrania, książki czy meble wystawiamy je na portalach ogłoszeniowych i sprzedajemy, aby nabywcy mogli podarować im nowe życie.

Aktualnie najmodniejszą i najbardziej pożądaną filozofią życiową są slow life oraz minimalizm – czas, kiedy pozbywamy się niepotrzebnych rzeczy, ubrań, mebli, tworzymy własną, czystą i przestronną przestrzeń, porządkujemy nie tylko życie ale i mieszkania. Organizowane są tzw. wyprzedaże garażowe, spotkania, na których można się powymieniać niepotrzebnymi rzeczami, targi staroci – zarówno są to wydarzenia lokalne, w wąskim gronie odbiorców, jak i na dużą skalę – chociażby wydarzenia zakładane na grupach w social mediach, w których biorą udział rzeszy ludzi. Wymieniamy się książkami, ubraniami, meblami a nawet i kosmetykami.

Sprzedaż i wymiana przez Internet?

Niestety, nie dla każdego jest to odpowiedni sposób na wymianę. Praca, dodatkowe obowiązki sprawiają, że nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu na wyjścia, targowanie się, wymianę face to face. To właśnie dla takich osób: zapracowanych oraz nie przepadających za tego typu spotkaniami, powstały portale ogłoszeniowe, na które bez wychodzenia w domu mogą wrzucać ogłoszenia, bądź przeglądać aktualne. To idealny sposób na znalezienie tego, czego poszukujemy za pomocą kilku kliknięć.

Ogłoszenia z Krakowa i całej małopolski

Jednym z takich portali jest novito.pl – banalnie prosty w obsłudze, a przy tym skuteczny. Skupia on ogłoszenia głównie z Krakowa i okolic, jednak znajdą się również z innych, małopolskich miast. Novito.pl stawia na prostotę i szybkość przekazu. Podzielony jest na takie podkategorie jak: nieruchomości, wyposażenie domu, ogród, samochody, praca, elektronika, firma, moda, nowożeńcy, za darmo, dzieci, biżuteria, usługi oraz zwierzęta. Możemy dodawać ogłoszenia jako niezalogowani użytkownicy – w takim wypadku są one ważne 90 dni. Dodając ogłoszenie wybieramy kategorię, następnie w oddzielnych linijkach dodajemy tytuł, opis, cenę oraz swoje dane – miasto, imię, nazwisko, telefon i e-mail. Oczywiście możemy dodać także zdjęcia – maksymalnie 15 sztuk.  Jeśli więc nie jesteś terenowym poszukiwaczem skarbów, dzięki novito.pl z pewnością znajdziesz to, czego szukasz bądź sprzedaż to, czego już nie potrzebujesz – bez wychodzenia z domu.

 

Artykuł sponsorowany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *