30/01/2023
Komunikaty Nowości

Mayland właścicielem CH Krokus i CH Serenada

„Firma Mayland, która buduje w Krakowie Galerię Serenada kupiła od firmy Valad Europe pobliskie Centrum Handlowe Krokus. Teraz w okolicy alei Bora-Komorowskiego ma powstać potężny kompleks handlowy. Wszelkie szczegóły finansowe pozostają tajemnicą.

– Sprzedaż centrum handlowego Krokus jest zakończeniem procesu asset management, podczas którego udało nam się podpisać długoterminową umowę najmu z Auchan, jedną z największych tego typu umów w 2015 roku w Polsce – powiedział portalowi Property News Karol Pilniewicz, Head of Central Europe w Valad.

Przedstawiciele firmy Mayland nie chcieli komentować decyzji o zakupie i poprosili o uzbrojenie się w cierpliwość w sprawie szczegółów.

CH Krokus zostało otwarte w 1997 roku i jest pierwszym krakowskim centrum handlowym. Obiekt pierwotnie nosił nazwę King’s Cross. Na powierzchni 28 tysięcy mkw. działa ponad 50 sklepów.”

 

Źródło: www.lovekrakow.pl

Źródło zdjęcia: www.chkrokus.pl

1 Comment

  • socairl 26/01/2023

    buy cialis online 20mg In some embodiments, the pain relief agents include several medications that have been used for field deployment and have a proven efficacy for military medical applications see, e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *