21/06/2024
Artykuły sponsorowane Nowości

Gdzie strzelać w Krakowie? Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, wybierz TĘ strzelnicę!

Strzelnice to miejsca, które poszukiwane są coraz częściej, również w Krakowie. Jeżeli jednak nigdy do tej pory nie trzymaliśmy prawdziwej broni w rękach, trudno będzie nam wybrać tę właściwą. W Krakowie jednak słuszna odpowiedź jest tylko jedna – w końcu czeka na nas Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to prawdopodobnie najpopularniejsza strzelnica w całym Krakowie, znajdująca się przy ul. Jana Surzyckiego 16. Ma do zaoferowania swoim gościom naprawdę wiele, o czym świadczą liczne opinie, które znajdujemy w wizytówce Google Moja Firma. Jest ich tam niemal 700, i do tego składając się na maksymalną możliwa do uzyskania średnią – 5,0. Niech nie zdziwi nas ilość opinii z zagranicy, bowiem Cracow Shooting Academy chętnie odwiedzana jest nie tylko przez mieszkańców Krakowa i okolic, ale również przez licznych przyjezdnych, również z innych krajów.

Co oferuje nam Cracow Shooting Academy?

Ta krakowska strzelnica to przede wszystkim ogromna ilość broni do wyboru. Arsenał, który na nas czeka, jest naprawdę pokaźny, i składa się na niego ponad 50 modeli różnorodnej broni!

Jeżeli chcemy wybrać najkorzystniejszą opcję, również pod kątem ceny, warto zdecydować się na jeden z przygotowanych przez strzelnicę pakietów. Jest ich aż 6, różnią się od siebie dość znacznie i w praktyce każdy z nich został przygotowany dla innego rodzaju klientów. Znajdzie się tutaj propozycja i dla osób początkujących, i dla osób, które mają naprawdę spore doświadczenie w strzelectwie.

Pakiet 1 to oczywiście propozycja dla nowicjuszy. W cenie 120 zł będą oni mogli oddać aż 30 strzałów, i to aż z 30 rodzajów broni – z Colta, Glocka oraz pistoletu maszynowego CZ Scropion Evo. Jak widać, już w najtańszym pakiecie czeka na nas coś więcej, niż zwykłe pistolety – to zarazem pierwszy krok do tego, by sięgnąć po broń maszynową.

Na przeciwległym krańcu oferty czeka na nas pakiet 6 – to oczywiście prepozycja dla najbardziej zaawansowanych klientów strzelnicy. W ramach tego pakietu czeka na nas aż 70 strzałów, oddanych z aż 6 rodzajów broni, na które składając się Glock, Strzelba, UZI, AR-15, Kałasznikow oraz rewolwer Magnum. Jak widać, jest to również propozycja bardzo rozbudowana, dzięki czemu, korzystając z pakietu nr 6, będą mogli samodzielnie oceniać prawdziwy przegląd borni palnej. Cena ostatniego z pakietów wynosi 300 zł.

Czy Cracow Shooting Academy umożliwia przygotowanie własnych pakietów?

Zdecydowanie tak. Generator pakietów dostępny jest dla nas na stronie internetowej Cracow Shooting Academy. To właśnie tutaj stworzymy taki pakiet, jaki chcemy. W nasze ręce może trafić każdy model broni. Cały czas śledzimy koszt danego pakietu, jednocześnie dobierając nie tylko broń, ale również odpowiednią dla nas ilość amunicji. Gdy całość jest dla nas odpowiednia, zapisujemy własną konfigurację, a następnie rezerwujemy odpowiedni dla nas termin na strzelnicy.

 

strzelnica Kraków

 

Czy Cracow Shooting Academy oferuje dostęp do broni historycznej?

Tak, i to kolejny argument za tym, by odwiedzić tę krakowską strzelnicę. To właśnie tutaj czeka na nas naprawdę wiele okazów broni, które swój prym wiodły w XX wieku, również podczas I i II Wojny Światowej. Jest to więc idealna propozycja dla tych, którzy są wielkimi fanami historii i samych militariów. Jednocześnie, broń historyczna nie jest droższa od tej standardowej, a skorzystać z niej można również w ramach samodzielnie przygotowanych pakietów, które też można łączyć z bronią współczesną.

Czy wizyta na Cracow Shooting Academy jest bezpieczna?

Jak najbardziej. Cała usługa została zaprojektowana w taki sposób, aby była bezpieczna dla wszystkich gośćmi i pracowników strzelnicy, co było brane pod uwagę również podczas zabezpieczania poszczególnych torów na strzelnicy.

Zanim jednak goście chwycą za broń, przechodzą podstawowe szkolenie, wszystko po to, by nie tylko strzelali celnie lub by korzystali z postawy strzeleckiej, ale również po to, by umieli obsługiwać się bronią w sposób bezpieczny.

Na miejscu czekają na nas również odpowiednie środki ochronne, do której zaliczają się nie tylko ochronniki słuchu, ale również odpowiednie, ochronne okulary.

Czy Cracow Shooting Academy organizuje wydarzenia na strzelnicy?

Tak, Cracow Shooting Academy jest miejscem, które chętnie odwiedzane jest przy okazji różnorodnych wydarzeń. Często zaliczają się do nich wieczory kawalerskie w Krakowie, lecz od kilku lat często na strzelnicach pojawiają się również wieczory panieńskie. Dodatkowo Cracow Shooting Academy organizuje nie tylko liczne szkolenia, ale również imprezy, w tym imprezy firmowe, z naciskiem na imprezy integracyjne w Krakowie. W końcu strzelnica jest idealnym miejscem, by poznać się lepiej i poczuć wzajemną rywalizację.

Warto rozważyć Cracow Shooting Academy również w kontekście urodzin w Krakowie – na pewno zorganizowanie ich dla solenizanta właśnie w takim miejscu, a do tego przekazanie mu bonu podarunkowego, które również oferuje Cracow Shooting Academy, będzie znakomitą decyzją.

Więcej o imprezach i wydarzeniach nieorganizowanych na tej krakowskiej strzelnicy, ale również o samych bonach podarunkowych, można dowiedzieć się na stronie internetowej Shootingcracow.com.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *