23/05/2024
Nowości Wydarzenia

Mrs. Sporty Vital – wieczorek informacyjny

Zapraszamy na wieczorek informacyjny w klubie sportowym dla kobiet Mrs.Sporty (os. Bohaterów Września 82) odnośnie diety dla osób, które zmagają się z różnymi chorobami tarczycy, hashimoto, insulinooporności lub innymi chorobami, które powodują otyłość.

Dowiecie się jak być dietetykiem dla samej siebie oraz jak pomóc bliskim w zdrowym racjonalnym jedzeniu.

Jak będzie wyglądał program Vital?
Vital to 9-tygodniowy kurs odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych z indywidualnym planem dietetycznym i wsparciem coachingowym. Każda pani będzie miała 8 indywidualnych spotkań z dietetykiem z elementami coachingu, 3 spotkania grupowe o charakterze coachingowym, osobisty jadłospis oraz wymienniki wszystkich grup produktów, kontakt e-mailowy – transfer wiedzy na temat diety, odżywiania, mechanizmów zmiany oraz wspólne treningi!

Weście na wieczorek jest bezpłatny, zapisy są przez fanpage oraz w klubie.
Udział w programie może wziąć każdy, a dla klubowiczek Mrs.Sporty został przygotowany atrakcyjny rabat.

Odpowiedzialna za prowadzenie programu jest dietetyk i trenerka Julia, która z chęcią udzieli wszelkich informacji w klubie.

Z dziewczynami z Mrs.Sporty mieliśmy okazję współpracować podczas naszego wydarzenia Zdrowie na start!, podczas którego uczestnicy dowiedzieli się jak wyrobić w sobie zdrowe nawyki, jaką dobrać dietę, zbadać swój stan zdrowia (analiza tkanki tłuszczowej, BMI, masy mięśni oraz zawartości wody) oraz nauczyć się ćwiczeń wzmacniających kręgosłup. Dlatego możemy śmiało Was zaprosić na nowy program Mrs.Sporty, bo wiemy, że naprawdę warto 🙂

8 listopad, w godzinach 20.15 – 21.30
os. Bohaterów Września 82

Wydarzenie na fanpage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *