13/07/2024
Nowości Wydarzenia

Nowa odsłona klubu treningowego w Parku Wodnym

Wraz z zakończeniem drugiego etapu prac remontowych, zmienionym wystrojem wnętrz, pojawieniem się autorskiego placu  treningowego w siłowni (unikatowej klatki do treningu funkcjonalnego), zmienioną organizacją sal oraz wieloma nowymi akcesoriami treningowymi,  Park Wodny zmienia nazwę Klubu Wellness na FitPark Park Wodny.

Prace modernizacyjne wieńczące całe przedsięwzięcie zostaną zakończone początkiem października.

FitPark Park Wodny to nowa odsłona Klubu z wieloletnią historią, solidnej marki, którą Klienci cenią od lat. Jednym z fundamentów jest wykwalifikowana Kadra Trenerska z wieloletnim doświadczeniem. To oni stworzyli autorski program treningowy, dzięki któremu udało się stworzyć najbogatszą ofertę zajęć grupowych w mieście.

Razem z nową nazwą w Klubie pojawiły się nowe wnętrza w 7 strefach treningowych, wykorzystywanych m.in. w trakcie treningów grupowych z Trenerem. Nowoczesna kolorystyka i oświetlenie podkreślają ich treningowy charakter. W ich skład wchodzą:

– dwie sale sportów walki

– sala treningów choreograficznych

– sala treningów kontemplacyjnych

– sala zajęć tanecznych

– trzy strefy treningu funkcjonalnego

 

Oferta zajęć grupowych obejmuje: zajęcia fitness, treningi w wodze, treningi funkcjonalne, pilates, jogę, zajęcia taneczne, zajęcia dla dzieci oraz zajęcia w ramach Szkoły Sportów Walki.

 

Klienci mają do dyspozycji 1000 m² siłowni, która została wzbogacona m.in. o unikatową konstrukcję (klatkę) do treningów funkcjonalnych, której nie znajdziemy nigdzie indziej. Potężna konstrukcja pochodzi rodem z wojskowego poligonu. Różnorodność jej funkcjonalności powoduje, że odnajdą się na niej zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy treningu funkcjonalnego. Miłośnicy TRX z pewnością odnajdą się w bogato wyposażonej w przyrządy jednej ze stref treningu funkcjonalnego. W siłowni zawsze stacjonuje Trener Dyżurny, który jest do dyspozycji Klientów, służąc radą i pomocą.

Przeczytaj o klatce treningowej

 

Źródło: www.parkwodny.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *