14/04/2024
Nowości Wydarzenia

[ODWOŁANE] Wyprzedaż garażowa dla dzieci i rodziców

ODWOŁANE

Serdecznie zapraszamy na wyprzedaż garażową rzeczy dla dzieci w Leader School, której jesteśmy partnerem 🙂

Na wyprzedaży, oprócz kupna wypatrzonych przedmiotów, będzie można bezpłatnie wystawić rzeczy, których już Wasze dzieci nie potrzebują, np. książki, zabawki, ubrania oraz inne niepotrzebne już przedmioty (ważne, aby były one w dobrym stanie) 🙂

Dodatkowo będzie można wspomóc Hospicjum dla Dzieci, oddając datek.

Chętne osoby na sprzedaż swoich rzeczy na bezpłatnym stanowisku zapraszamy do kontaktu mailowego: krakow@leaderschool.pl do 18 stycznia!

Wyprzedaż garażowa odbędzie się 21 stycznia 2017 roku, w sobotę, w godzinach 15.00 – 17.00 w Leader School na ul. Urbanowicza 10a (przy os. Na Lotnisku).

21 stycznia (sobota)
15.00 – 17.00
Leader School, ul. Urbanowicza 10a.

UWAGA! TEGO JESZCZE NIE BYŁO! WYPRZEDAŻ GARAŻOWA DLA DZIECI W Leader School/Leonardo School Kraków
Jak połączyć naukę przedsiębiorczości dla dzieci z domowymi porządkami?
Wystaw niepotrzebne przedmioty na wyprzedaży garażowej, zdobądź dodatkowe kieszonkowe, a przy okazji wspomóż Hospicjum dla Dzieci! 
Jest to okazja aby sprzedać lub oddać książki, zabawki, ubrania oraz inne przedmioty już nieużywane, ale w dobrym stanie, które mogą przydać się innym.

Chętnych do wystawienia bezpłatnego stoiska prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres krakow@leaderschool.pl do 18.01.2017.

SOBOTA 21.01.2017, godz. 15:00-17:00.

WSTĘP WOLNY!

1 Comment

  • I blog quite often and I really appreciate your content. This great article has trly peaked my interest. Kakalina Richart Philo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *