26/05/2024
Nowości

Karta widza dla nowohucian za darmo!

Z okazji 15-lecia działalności Teatr Łaźnia Nowa przygotował dla swoich widzów prezent – Kartę Widza 🙂

Teatr Łaźnia Nowa:

Dziękujemy Wam, że trwacie przy Łaźni przez te wszystkie lata. Z KARTĄ WIDZA będziecie mogli odwiedzać nas jeszcze częściej.

KARTA WIDZA to karta lojalnościowa, którą można nabyć w kasie teatru za cenę 30 zł. Jest to numerowana karta z imieniem i nazwiskiem właściciela – osoby zakupujące kartę wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Teatr Łaźnia Nowa (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Karta upoważnia do zakupu każdorazowo dwóch biletów w cenie ulgowej na dowolnie wybrany spektakl repertuarowy Teatru Łaźnia Nowa i ważna jest przez rok od momentu zakupu. Teatr Łaźnia Nowa zastrzega sobie prawo do nieuwzględniania ulg dla posiadaczy karty na spektakle nie będące spektaklami repertuarowymi (czyli uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, spektakle z muzyką na żywo, koncerty itp.).

W roku jubileuszowym z okazji 70-lecia Nowej Huty i 15-lecia idei Teatru Łaźnia Nowa w Nowej Hucie, tj. do 31 grudnia 2019 r. mieszkańcom Nowej Huty karta wydawana jest za darmo.

Kupujący przy zakupie KARTY WIDZA okazują dokument tożsamości. Mieszkańcy Nowej Huty dodatkowo powinni okazać także dokument z adresem zameldowania na terenie Nowej Huty lub inny dokument potwierdzający miejsce zamieszkania na terenie Nowej Huty wydany przez państwową instytucję, przesiębiorstwo zaopatrzenia publicznego, urząd skarbowy lub umowę najmu lokalu mieszkalnego.

Przeczytaj na stronie Łaźni Nowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *