21/06/2024
Infrastruktura Nowości

Remont na skrzyżowaniu al. Bora-Komorowskiego – Wiślicka – Andersa

Od 5 do 8 lipca prowadzone będą prace remontowe na skrzyżowaniu ulic Stella-Sawickiego, Bora-Komorowskiego i Wiślickiej. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 22.00 w piątek, a zakończenie w poniedziałek w godzinach porannych.

Fot. Magiczny Kraków

Etap 1, 2 zakłada zamknięcie ulicy Stella-Sawickiego z uwagi na prace na skrzyżowaniu z al. Bora-Komorowskiego. Objazdy od ulic: Nowohuckiej, Jana Pawła II, Andersa, Okulickiego, Wiślickiej, Dunikowskiego, Broniewskiego prowadzą:

  • do Bora-Komorowskiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, Jana Pawła II, Medweckiego, Dąbrowskiej, Andersa, do Bora-Komorowskiego,
  • do ulicy Stella–Sawickiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, do Stella-Sawickiego.
www.krakow.pl

Etap 3, 4 zakłada zwężenie al. Andersa w kierunku ul. Okulickiego (po jednym pasie, w zależności od etapu) oraz zablokowanie skrętu z ul. Okulickiego do al. Andersa.

Objazdy od ul. Okulickiego do al. Andersa: Okulickiego w prawo, w Bora-Komorowskiego, prosto do ronda Polsadu, zawrotka na rondzie Polsadu, dalej prosto do al. Andersa.

Etap 5 zakłada zwężenie al. Andersa przed skrętem do stacji benzynowej – utrudnienia polegają na zwężeniu jezdni al. Andersa (będzie możliwość skrętu na stację benzynową).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *