14/04/2024
Nowości Wydarzenia

Jedyna taka walentynkowa kolacja w Serenadzie!

Święto zakochanych coraz bliżej, a wraz z nim okazja, aby pokazać ukochanej osobie ile dla nas znaczy. Czułe gesty, drobne upominki czy odważne deklaracje – każdy wyraża uczucia po swojemu. Istnieją jednak niezawodne sposoby na to, aby wyznać swoją miłość – wspólnie spędzony czas. Zobacz jak otrzymać zaproszenie na wyjątkową, romantyczną kolację walentynkową dla dwóch osób w Serenadzie!

Już od najbliższej soboty, klienci Centrum Serenada robiąc zakupy za co najmniej 500 zł, będą mogli otrzymać zaproszenie dla dwóch osób na specjalną, walentynkową kolację, o wartości 250 zł. Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godzinie 19.00 w Serenadzie.

Walentynki to wyjątkowy dzień, który przypomina nam, że miłość w życiu jest naprawdę ważna. To również dobra okazja, aby przypomnieć bliskiej osobie o swoim uczuciu. Jak wiadomo, najlepszym sposobem na okazanie miłości jest wspólne przeżywanie chwil. Jeśli towarzyszy mu romantyczna atmosfera oraz wyjątkowa oprawa, przepis na udany wieczór gotowy! Tak właśnie będzie 14 lutego w Serenadzie – elegancka kolacja dla dwojga, profesjonalna obsługa i wspaniałe niespodzianki w akompaniamencie piosenek w aranżacji zespołu muzycznego.

Aby otrzymać zaproszenie na darmową kolację, wystarczy zrobić zakupy w Serenadzie i zatrzymać paragony. Odbiór zaproszenia na kolację walentynkową możliwy jest jedynie w dniu zakupów. Promocja trwa od 9 lutego do wyczerpania puli zaproszeń, dlatego warto się spieszyć i już teraz zaplanować wyjątkowy walentynkowy wieczór!

Paragony można ze sobą łączyć, lecz ich ilość nie może przekraczać dwóch. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na www.centrumserenada.pl oraz w punkcie informacyjnym w Centrum Serenada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *