24/07/2024
Nowości Wydarzenia

Spotkanie na Mistrzejowickim szlaku kulturowym i Kino pod chmurką

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w Klubie Kuźnia! 🙂 Już jutro, pierwszego dnia lipca, odbędzie się Spotkanie na Mistrzejowickim szlaku, czyli spacery po Mistrzejowicach, piknik na trawie, „Poczytanki: Legendy nowohuckie oraz wystawa fotografii „Mistrzejowice – 50 lat”. Na sam koniec dnia obejrzymy film La La Land w ramach Kina pod chmurką 🙂

Godzina 18.30 

Piknik na trawie, „Poczytanki: Legendy nowohuckie” – czyta Barbara Szałapak, aktorka Teatru Ludowego oraz wystawa fotografii: „Mistrzejowice – 50 lat”.

Wycieczki:

Na Mistrzejowickim szlaku kulturowym (obowiązują zapisy):
– Wyprawa rowerowa: fort 48a Mistrzejowice, kościół pw. M.B Nieustającej Pomocy, rzeźby: Macierzyństwo, Omam I, Spirala Kosmiczna, Zdobyta Przestrzeń i dojazd pod Klub Kuźnia.
Wyprawę poprowadzi Agnieszka Kowalczyk, licencjonowana przewodniczka miejska po Krakowie, pasjonatka podróżowania i wędrowania po górach.
Zbiórka przed Szkołą Podstawową nr 89 os. Piastów 34a o godz. 18:30.

Mistrzejowice spacerem (obowiązują zapisy):
– Kościół p.w. św. Maksymiliana Kolbego – historia, ważne postacie, twórcy i fundatorzy, Park Tysiąclecia, rzeźby plenerowe Spirala Kosmiczna, Zdobyta Przestrzeń, pomnik Jana Kochanowskiego.
Spacer poprowadzi Małgorzata Leks, licencjonowana przewodniczka miejska, mieszkanka Mistrzejowic.
Zbiórka pod pomnikiem Jana Pawła II, od strony głównego wejścia do kościoła p.w. św. Maksymiliana Kolbego os. Tysiąclecia 86 o godz. 18:30.
Na wycieczki obowiązują zapisy.

Godzina 21.00

Projekcja filmu „La La Land”.

Jak zawsze spotykamy się w Klubie Kuźnia, jednak pogoda zadecyduje, czy seans odbędzie się przed Kuźnią na wielkim plenerowym ekranie czy w budynku. Tym razem zobaczymy film La La Land 🙂

A już za tydzień kolejne wydarzenia! W niedziele 8 lipca od 18.30 Ekostrefa na luzie, czyli kreatywne warsztaty dla rodzin i piknik na trawie oraz projekcja filmu „Facet na miarę” w ramach Kina pod chmurką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *