14/04/2024
Infrastruktura Komunikaty Nowości

Zmiana trasy linii 139

Od dzisiaj, 7 maja przez 4 tygodnie 139 pojedzie inną trasą. Jest to związane z remontem przepustu nad potokiem Sudół Dominikański.

 „Uprzejmie informujemy, że w związku z remontem przepustu nad potokiem Sudół Dominikański od dnia 07.05.2018 r. (poniedziałek) przez około 4 tygodnie zostanie wyłączony ruch pojazdów na ul. Dobrego Pasterza, między ul. Majora i ul. Naczelną. W tym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych:

linia 139 – będzie kursować na trasie czasowo zmienionej: od Kombinatu do Ronda Barei bez zmian, następnie ul. Strzelców, Powstańców, Łepkowskiego (powrót: Majora), Dobrego Pasterza i dalej bez zmian do Mydlnik. Przystanek „Olszecka” w obu kierunkach będzie nieczynny. Przystanek „Rondo Barei” w kierunku Mydlnik zostanie przeniesiony na ul. Strzelców. Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać tylko na przystanku „Majora”. Na pozostałych przystankach linia NIE będzie się zatrzymywać;


linia 184/484 – będzie kursować na kolejnej trasie czasowo zmienionej: od Os. Kurdwanów/Swoszowic Autostrady do Ronda Barei bez zmian, następnie ul. Strzelców do Prądnika Czerwonego. Przystanki: „Olszecka”„Majora”„Sudolska”„Powstańców” oraz „Powstańców Garaże” w obu kierunkach będą nieczynne. Przystanek „Rondo Barei” w kierunku Prądnika Czerwonego zostanie przeniesiony na ul. Strzelców. Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać na przystanku „Strzelców”.”

Źródło: www.kmkrakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *