21/06/2024
Nowości Wydarzenia

Wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Przedstawiamy Wam kilka ciekawych wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta 🙂

 

18 marca 2018 r. – godz. 15.00 – 17.00, KLUB RODZICÓW: TRALALANDIA

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

W ubiegłym miesiącu odbył się casting na mieszkańców Tralalandii. Wszyscy kandydaci zdali testy lalalandycznie. Król Tralalandii wysłał z tej okazji do Klubu 303 telegram pochwalny oraz kolejne zadanie, z którym muszą zmierzyć się kandydaci. Tym razem zadanie dotyczy wyobraźni. Wszyscy kandydaci będą razem budować Tralalandię, tak jak sobie ją wyobrażają, bo przecież nikt jej nigdy nie widział. Do dyspozycji dzieci i rodziców będą materiały ziemskie typu: gazety, kartony, pudełka, folie, kolorowe papiery, kredki i pisaki. Stworzony obraz Tralalandii zostanie sfotografowany i przekazany Królowi. Impreza dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat.

Wstęp wolny.

 

19.03. GODZ. 15.00, WYKŁAD – MIKROBY NA WAWELU

Nowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a)

Gościem Nowohuckiej Akademii Seniora ponownie będzie Monika Kamińska – absolwentka studiów na kierunkach archeologia oraz historia sztuki na Wydziale Historycznym UJ, na którym też ukończyła studia doktoranckie. W NAS gościła z wykładami Największe kradzieże i fałszerstwa dzieł sztukiHistoria higienyTradycja Świąt Bożego Narodzenia i Historia ze zbrodnią w tle. Tym razem opowie o mikrobach na Wawelu.

Wstęp wolny.

 

22 marca 2018 r. – godz. 16.00,

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Tradycyjnie już, jak co roku, Klub Mirage zaprasza mistrzejowickich seniorów na Spotkanie Wielkanocne.

Wstęp wolny za zaproszeniami – do odbioru w Klubie od 8.03.

Będzie to kolejna okazja, aby seniorzy świętowali w jednej seniorskiej rodzinie. Nie zabraknie dzielenia się jajeczkiem, tradycyjnych, wielkanocnych potraw oraz wspólnych życzeń. Spotkanie rozpocznie koncert muzyki wielkanocnej w wykonaniu trio smyczkowego. Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej wydarzeń: www.krakownh.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *