21/07/2024
Nowości Wydarzenia

Kartka z odzysku. Od huty dla Huty, czyli kreatywne warsztaty dla seniorów

ArcelorMittal Poland zaprasza wszystkich seniorów z Nowej Huty i z Krakowa na bezpłatne warsztaty tworzenia recyklingowych kartek wielkanocnych. Będziemy kleić, ciąć, wydzierać i tworzyć unikalne kartki, do których dołączymy nasiona zielonego symbolu zbliżających się świąt – rzeżuchy.

Wszystkie wykonane w ten sposób kartki wielkanocne z życzeniami od twórców będziemy rozdawać nowohucianom w alei Róż i na placu Centralnym.

Kartki zrobione ręcznie mają większą wartość, choć wykonamy je z materiałów pozornie mało wartościowych!

Warsztaty odbędą się 20 marca w godz. 10-14 w budynku Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych na osiedlu Centrum C 10 (wejście od strony NOT) w sali nr 103. Można przyjść na całe warsztaty lub choćby na chwilę.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy słodki poczęstunek i materiały do wykonania kreatywnych kartek. Jednak jeśli macie w domu niepotrzebne tasiemki, koronki, guziki czy stare gazety z kolorowymi rysunkami możecie przynieść je na warsztaty. Na pewno się przydadzą!

Kartki będzie z nami tworzyć nowohucka aktywistka i jedna z najbardziej kreatywnych kobiet w dzielnicy, która współpracuje z seniorami – Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz.

Seniorzy zróbmy nowohucianom niespodziankę, pokażmy im jakie cuda można wykonać z tektury, starych gazet i guzików!

Kiedy: 20 marca godz. 10.00-14.00
Gdzie: MOWIS, osiedle Centrum C 10 (wejście od strony NOT), sala 103

 

Źródło: biuro prasowe ArcelorMittal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *