21/06/2024
Nowości Wydarzenia

„Fabryka pisanek” – konkurs dla szkół podstawowych

„Fabryka pisanek” – wielka akcja dla szkół podstawowych rozpoczęta!

Małopolskie szkoły podstawowe mają niezwykłą szansę powalczenia o tytuł najbardziej kreatywnej podstawówki, a także o wyjątkowe nagrody. Wystarczy wziąć udział w wielkanocnym konkursie plastycznym „Fabryka Pisanek” i stworzyć projekt 1,5-metrowego jajka. Jest o co walczyć, bo na zwycięzców czeka wyposażenie pracowni komputerowej oraz tablety!

„Fabryka Pisanek” to międzyszkolny konkurs, który ma za zadanie zachęcić dzieci do wspólnej zabawy, zdrowej rywalizacji, ale również podtrzymywać wielkanocne tradycje. Warunkiem przystąpienia do niego jest stworzenie projektu pisanki wielkanocnej i dostarczenie go w formie mailowej bądź papierowej do Centrum Serenada w terminie do 6 marca br. Spośród wszystkich nadesłanych prac kapituła konkursowa wyłoni 15 projektów. Ich autorzy rozpoczną prawdziwą rywalizację o zwycięstwo.
16 marca Plac Spotkań w Centrum Serenada zamieni się w pracownię zdobienia ogromnych pisanek. Piętnaście drużyn będzie przyozdabiało i malowało przygotowane specjalnie na tę okazję 1,5-metrowe pisanki. Następnie rozpocznie się wielkie głosowanie, a szkoła, której autorska pisanka otrzyma największą liczbę głosów, wygra nowoczesne wyposażenie pracowni komputerowej w postaci ufundowanych przez Centrum Serenada 15 notebooków. Dodatkowo każde z reprezentujących zwycięską szkołę dzieci, jak również opiekun grupy, otrzyma multimedialny tablet. Laureaci kolejnych dwóch miejsc również zostaną obdarowani wspaniałymi nagrodami: tablicą interaktywną i bogatym zestawem książek do biblioteki, a reprezentanci szkół otrzymają czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth.

Wszystkie konkursowe pisanki będzie można podziwiać od 17 do 24 marca w krakowskim Centrum Serenada. W tym czasie można głosować. Zwycięży szkoła, której pisanka otrzyma największą liczbę głosów.

Akcja „Fabryka Pisanek” gościła już w Polsce kilkakrotnie, m.in. w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni oraz w Centrum Handlowym Silesia City Center w Katowicach, gdzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony szkół, dzieci oraz rodziców.

Aby zgłosić szkołę do konkursu, wystarczy uzupełnić i wysłać formularz znajdujący się na stronie internetowej Centrum Serenada (www.centrumserenada.pl).

Źródło: Centrum Serenada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *