21/06/2024
Komunikaty Nowości

Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 77

 

Szkoła Podstawowa nr 77 zaprasza na Dni Otwarte organizowane od stycznia do maja 🙂

 

Szanowni Rodzice przyszłorocznych uczniów klas pierwszych!

Wkrótce Państwa dzieci rozpoczną w swoim życiu nowy bardzo ważny etap – naukę szkolną. Staną się bardziej samodzielne, poznają nowych przyjaciół. Wiele z nich już nie może się doczekać pójścia do szkoły, inne są pełne obaw związanych z czekającymi ich zmianami.

Państwo także macie wątpliwości, jaką szkołę wybrać dla swojego dziecka, żeby zapewnić mu wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo i dobrą opiekę w niełatwym okresie dorastania, a także optymalne warunki do nauki.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do naszej szkoły – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 na os. Złotego Wieku 36. Zaplanowaliśmy szereg spotkań, w czasie których pragniemy pomóc dzieciom oswoić się z nowymi obowiązkami, a Państwu pokazać naszą pracę, sale lekcyjne, bazę dydaktyczną, a także dać okazję do rozmów z nauczycielami i specjalistami.

Zapraszamy dzieci na zajęcia adaptacyjne, które będą odbywać się w naszej szkole raz w miesiącu, w środy, w godzinach 17.00 – 18.00 (w dniach: 10 stycznia, 7 lutego, 7 marca, 11 kwietnia i 9 maja).

Miło nam będzie również gościć Państwa wraz z dziećmi w czasie Dni Otwartych:

1 lutego 2018 r. (czwartek) w godz.17.00 – 19.00

3 lutego 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 – 12.00

24 marca 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 – 12.00

Od lat staramy się budować opartą o wartości dobrą atmosferę współpracy między nauczycielami, uczniami i ich rodzinami – pełną szacunku i otwartości. Wraz z uczniami tegorocznej klasy pierwszej zapraszamy Państwa w poniedziałek 22 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 na Rodzinne Kolędowanie – międzypokoleniowe spotkanie świąteczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.sp77.krakow.pl, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły (12 648 44 00).

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja i Nauczyciele
Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *