23/05/2024
Nowości Remonty

Zamknięcie jezdni na ul. Wiślickiej

Z powodu remontu nawierzchni, została zamknięta ul. Wiślicka na odcinku od ul. Czaplickiego do ul. Bora Komorowskiego. Utrudnienia potrwają do 15 lipca. W związku z tym MPK wprowadziło tymczasowe trasy objazdowe dla autobusów 123, 159, 178 i 611.

Linia 123: Na odcinku od przystanku Os. Strusia do przystanku Łęczycka autobusy będą jechać w obu kierunkach po trasie objazdowej: al. Andersa – Okulickiego – Czaplickiego i od skrzyżowania Czaplickiego / Wiślicka (na wysokości stacji paliw Lotos) wracają na swoja trasę.

Uwaga! W czasie remontu przystanek Wiślicka będzie NIECZYNNY (w obu kierunkach).

Linie 159, 178, 611: Na odcinku od skrzyżowania al. Bora-Komorowskiego / Stella-Sawickiego / Wiślicka (węzeł przystankowy Wiślicka) do przystanku Łęczycka autobusy będą jechać w obu kierunkach po trasie objazdowej: ul. Okulickiego – Czaplickiego i od skrzyżowania Czaplickiego / Wiślicka (na wysokości stacji paliw Lotos) wracają na swoje trasy.

Uwaga! Przystanek Wiślicka w kierunku Os. Piastów i Mistrzejowic zostanie tymczasowo przeniesiony na przystanek jak dla linii np. 152, 172, 502 w kierunku DH Wanda.

 

Ważne! Remont nawierzchni będzie także prowadzony na odcinku od ul. Czaplickiego do ul. Jancarza, ale w tym przypadku będą tylko zawężenia, nie przewiduje się zamknięcia ulicy na tym odcinku. Termin wykonania prac także do 15 lipca.

 

Źródło: www.zikit.krakow.pl

Zdjęcie: www.google.pl/maps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *