13/07/2024
Nowości

Dzień Kobiet w Serenadzie – koncert Mateusza Ziółko i Strefa Piękna

Każda kobieta pragnie poczuć się wyjątkowo. Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić Serenadę, która z okazji Dnia Kobiet przygotowała dla swoich klientek dwie specjalne strefy: piękna i muzyki. Pierwsza z nich – pełna najnowszych trendów, porad stylistek i kosmetyków, druga – zachwyci niebanalną muzyką wybitnego polskiego artysty – występem Mateusza Ziółko. Tego nie można przegapić!

Już w sobotę, czyli 9 marca w Serenadzie odbędzie się jedyny taki Dzień Kobiet! Mnóstwo atrakcji, które potrwają niemal przez cały dzień, zostało przygotowanych po to, aby wszystkie kobiety mogły spędzić swoje święto w należyty sposób – skupiając się na sobie i swoim dobrym samopoczuciu.

Od godziny 12.00 do 21.00 wszystkie Panie będą mogły odwiedzić Strefę Piękna pełną stylistycznych porad i najnowszych trendów. Przez cały ten czas, specjaliści od pielęgnacji, ubioru i makijażu zadbają o to, aby każda z klientek Serenady mogła poczuć się zjawiskowo i znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Zwieńczeniem dnia w prawdziwie kobiecym stylu, będzie jedyny w swoim rodzaju występ Mateusza Ziółko. Artysta oczaruje publiczność swoimi największymi przebojami i wprowadzi w prawdziwie magiczną atmosferę. Od godziny 17.30 każda z Pań otrzyma słodki poczęstunek oraz aperitif. Warto być na czas, aby móc celebrować chwilę wytchnienia i spokoju przed rozpoczęciem muzycznej uczty – koncertu Mateusza Ziółko, który wystąpi o godzinie 18.00.

Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, takich jak zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland”, X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy konkursu „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artysta koncertuje w całej Polsce, zaskarbiając sobie serca coraz szerszej publiczności!  

Udział w koncercie jest darmowy, a rezerwacji należy dokonać telefonicznie pod numerem telefonu: 512 718 635. Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: biuro prasowe Centrum Serenada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *