24/07/2024
Nowości

Mistrzejowice24.pl – kto się za tym kryje?

Kto prowadzi portal Mistrzejowice24.pl?

Po roku, na pierwsze urodziny portalu, przyszedł czas, abyście nas troszkę poznali 😉
Mistrzejowice24.pl prowadzi trójka 24-letnich przyjaciół, którzy znają się już od 15 lat: Daria, Paula i Tomek. Wszyscy od urodzenia mieszkamy w Mistrzejowicach. Razem chodziliśmy do szkoły podstawowej, gdzie się po raz pierwszy spotkaliśmy. Wszystkie szkoły, włącznie ze szkołą średnią ukończyliśmy w dzielnicy (Technikum Poligraficzno-Księgarskie i XXI Liceum Ogólnokształcące) i dopiero podczas studiów nasze drogi się rozeszły 😉
Razem tworzymy zespół Mistrzejowice24.pl – każdy z nas jest inny, mamy różnorodne zainteresowania, doświadczenia oraz wkład w portal.

daria-x500Daria
Pomysłodawczyni i menadżerka całego portalu. Miłośniczka fotografii i jazzu. Uwielbia organizować wydarzenia, udzielać się w różnych projektach oraz tworzyć własne. Skończyła Technikum Poligraficzno-Księgarskie i studia z zakresu zarządzania, biznesu oraz marketingu w sieci. Zawodowo tworzy strony Internetowe i grafikę, zajmuje się marketingiem oraz fotografuje razem z Paulą. Jest spokojną osobą, ale potrafiącą wziąć sprawy w swoje ręce i dużo zdziałać.
W portalu zajmuje się: całym projektem – administracją strony, pisaniem artykułów, social media, grafiką, relacjami fotograficznymi, kontaktem z czytelnikami i instytucjami, wymyślaniem, planowaniem i organizacją wydarzeń.

 

 

paula-x500Paula
Ruda Redaktor Naczelna portalu Mistrzejowice24.pl. Z zamiłowania i wykształcenia dziennikarz, ponadto pasjonatka fotografii oraz kultury japońskiej. W wolnej chwili relaksuje się przy grach komputerowych. Można rzecz, że urodziła się z piórem w dłoni – pisze od zawsze: opowiadania, eseje, felietony, czasami nawet wiersze. Marzy o tym, by wydać własną książkę, prowadzi bloga urodowo-lifestylowego. Kocha dobrą muzykę, wciągające powieści oraz gorące kakao. Nie potrafi żyć bez kotów.
W portalu zajmuje się: pisaniem artykułów do „Śladu”, pisaniem artykułów na portal, korektą tekstów, relacjami fotograficznymi.

 

 

tomek-x500Tomek
Jedyny mężczyzna w zespole, student technologii chemicznej, przyszły inżynier. Grafik i drukarz z zawodu, stąd wszelkie wydruki i projekty przechodzą zazwyczaj przez jego czujne, wyczulone na błędy i kolory oko. Zawsze służy dobrą radą, a jego logiczne myślenie i chłodna kalkulacja często przydają się podczas podejmowania decyzji i obmyślania wydarzeń i planów na przyszłość. Osiedle Złotego Wieku zna jak własną kieszeń.
W portalu zajmuje się: pisaniem artykułów, planowaniem wydarzeń.

 

 

Jak to się zaczęło?

Na pomysł stworzenia portalu wpadła Daria już w 2013 roku. Tworząc portal chciała rozwiązać problem, który zauważyła – brak jednego miejsca skupiającego wszystkie wydarzenia w dzielnicy oraz informacji z życia Mistrzejowic. Chciała również stworzyć społeczność Mistrzejowic, która będzie miała swoje miejsce w Internecie, gdzie będzie można wymieniać informacje, zdjęcia, zainteresowania, bądź znaleźć pomoc. W listopadzie 2015 roku portal ruszył pełną parą 🙂

Cały czas skupiamy się na tworzeniu portalu z ciekawych i przydatnych informacji oraz organizacji wydarzeń dla mieszkańców Mistrzejowic. Mamy pomysły na różne akcje, którymi chcemy wywołać uśmiech, nauczyć nowych rzeczy oraz przyczynić się do powstania interesujących wydarzeń w dzielnicy.

Aktualnie współpracujemy już z kilkoma instytucjami w Mistrzejowicach. W ciągu roku planujemy wydarzenia na różne okazje – teraz szykujemy kilka na grudzień 😉

Co miesiąc również organizujemy Mistrzejowickie Spotkania, na których można nas poznać, zaproponować własną inicjatywę i powymieniać kontakty z innymi mieszkańcami dzielnicy 🙂

Mistrzejowickie Spotkania - banner

Właśnie zaczynamy również nowy cykl „Mistrzejowice z pasją”, który będzie serią artykułów o mieszkańcach dzielnicy i ich niezwykłych pasjach.

mistrzejowice-z-pasja-2

Jeśli chcielibyście z nami porozmawiać, poznać nas osobiście, zadać pytanie, dołączyć do nas, aby pomóc nam tworzyć ciekawe rzeczy lub macie jakieś pomysły, które chcielibyście z nami zrealizować – piszcie śmiało! 🙂

2 Comments

 • Zibihd 15/11/2016

  Czy mieszkańcy ul. Mistrzejowickiej tez mogą się do was dopisać?

  • admin 15/11/2016

   Oczywiście 🙂
   Napiszemy zaraz do pana maila 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *