13/07/2024
Nowości Wydarzenia

Relacja z Bitwy o Mistrzejowice

24_19 czerwca, po raz piąty w Krakowie odbyły się zawody deskorolkowe „Bitwa o Mistrzejowice”.
Poziom tej imprezy z roku na rok idzie w górę a w zawodach uczestniczą już zawodnicy nie tylko z południa Polski, ale i innych części naszego kraju.
Skatepark został dwa lata temu rozbudowany i daje jeszcze więcej możliwości do jazdy.

 

Impreza od zeszłego roku jest przystankiem „Deskorolkowych Mistrzostw Polski” Polish Skate Federation​ – dzięki czemu zawodnicy z podium, oprócz nagród od sponsorów otrzymują specjalne „Dzikie Karty”, które zapewniają im bezpośredni start w przystanku finałowym w Gdyni (10-11 września).

 

W Krakowie, kolejno najlepsi okazali się
Przemek Hippler, Łukasz „Bolek” Dzido i Mateusz Kowalski.

 

W konkurencji „Best Trick” nagrody zgarnęli
Mateusz Okuła i Mateusz Kowalski.

 

Gratulacje dla chłopaków, bo poziom imprezy był naprawdę wysoki, co dobrze obrazują zdjęcia, których autorem jest Łukasz Hospod.

 

Klimat tych zawodów jest świetny, od pierwszej edycji przy współpracy z Dzielnicą XV event organizują krakowscy deskorolkowcy, którzy „wiedzą jak to się robi”.

 

Podziękowania dla:
Polish Skate Federation, Stowarzyszenie Cool Team , Dzielnica XV Mistrzejowice​, Selectshop.pl​ , Kamuflage.pl, Xbox Polska​, Etnies Polska​, Techramps​ i Red Bull za wsparcie, bez was kolejna edycja „Bitwy o Mistrzejowice”, nie mogła by się odbyć.

 

Maciek Heczko – organizator Bitwy o Mistrzejowice.

 

My również gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom. Cieszymy się bardzo, że w naszej dzielnicy odbywa się co roku takie ważne, sportowe wydarzenie 🙂 Będziemy z niecierpliwością czekać na następną edycje i informować Was o niej na bieżąco! 😉

 

 

Autor zdjęć: Łukasz Hospod

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *