14/06/2024
Hobby Nowości

Jesteś zakochany? To pokaż to w „Krakowiaku”

 

W niedzielę, 14 lutego zakochani będą mieli swój własny tramwaj. Specjalnie dla nich tego dnia przez trzy godziny od 15.00 do 18.00, po krakowskich ulicach będzie kursował „Krakowiak”. Ten najdłuższy w Polsce tramwaj może jednorazowo przewieźć nawet 300 zakochanych pasażerów.

Atrakcji w „Krakowiaku” nie zabraknie. Zadbają o to aktorzy Teatru Ludowego, którzy dla zakochanych zaśpiewają piosenki m.in. Hanki Ordonówny, Anny German, Hanny Banaszak, Maryli Rodowicz, Kaliny Jędrusik, Ewy Bem oraz Krystyny Prońko.

Jadąc tym tramwajem warto mieć przy sobie telefon i udokumentować swoją obecność robiąc zdjęcie. Osoby zakochane, które do 21 lutego prześlą na adres konkurs@mpk.krakow.plswoje zdjęcie będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, w tym możliwość samodzielnego poprowadzenia nowoczesnego „Krakowiaka” na terenie zajezdni.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl.

Tramwaj dla zakochanych wyjedzie punktualnie o 15.00 z Zajezdni Tramwajowej Podgórze i pojedzie ul. Kalwaryjską, Krakowską, przez Plac Wszystkich Świętych do Bronowic  Małych. Następnie zawróci i pojedzie przez Plac Wszystkich Świętych, al. Pokoju, ul. Kocmyrzowską obok Teatru Ludowego do Wzgórz Krzesławickich. Z tej pętli po trasie linii nr 1 pojedzie do pętli Salwator.

Wszystkich zakochanych zapraszamy.

 

Źródło: www.mpk.krakow.pl

Wydarzenie na Facebook’u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *